LawetaBytom.pl

Laweta Bytom i Okolice 24h

Drobne naprawy na drodze

ZADZWOŃ TERAZ
530 775 333

Drobne naprawy na drodze

POMOCY DROGOWEJ W Bytomiu i okolicach

Niewielkie uszkodzenia pojazdów zdarzają się naprawdę dość często, a takie sytuacje mają miejsce zarówno na drogach miejskich, krajowych jak i szybkiego ruchu. Bardzo często awarie dotykające samochody uniemożliwiają dalsze poruszanie się po drodze. Jednak nie oznacza to, że uszkodzenie jest na tyle duże, że samochód musi od razu zostać odstawiony do warsztatu. Jakie zatem w tej sytuacji jest rozwiązanie? Otóż nasza firma świadcząca usługi lawetą w Bytomiu i okolicy oferuje także drobne wykonywanie napraw na drodze. Oznacza to, że w przypadkach, gdy awaria samochodu nie jest zbyt poważna i nie wymaga natychmiastowej wizyty u mechanika nasza profesjonalna ekipa fachowców dokonuje naprawy na miejscu zdarzenia m.in.:

  • Przebicie opony i konieczność jej wymiany;
  • Przegrzanie chłodnicy i unieruchomienie silnika;
  • Brak paliwa;
  • Świecenie krytycznej kontrolki bezpieczeństwa;
  • Awaria systemów bezpieczeństwa;
  • Rozładowanie akumulatora.

skontaktuj się »

W sytuacji, gdy auto odmawia posłuszeństwa i staje na środku drogi lecz przyczyna nie jest znana lub też nie jest ona poważna możecie Państwo skorzystać z szybkiej formy naprawy samochodu. Usuwanie drobnych usterek to dla nas naprawdę drobnostka, gdyż wszyscy zatrudniani w naszej firmie pracownicy to doświadczone osoby. Stąd też zgłaszając nam konkretny problem z samochodem możecie być Państwo pewni, że jeżeli istnieje choć najmniejsza szansa wykonywania naprawy od ręki to nasi eksperci podejmą się takiej pracy bez wahania.

 

 

lawety 24h z Bytomia Jak i gdzie wykonujemy drobne naprawy samochodów?

 

 

Swoje usługi lawetą w Bytomiu świadczymy nie tylko na terenie miasta, ale także w całej okolicy. Oznacza to, że dojeżdżamy także do okolicznych miejscowości i wsi, gdzie od ręki usuwamy przyczyny drobnych usterek

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
3 + 1

Jak zlecić nam wykonanie naprawy na drodze? naprawy na drodze?

Chcąc zlecić naszej firmie dokonanie naprawy na miejscu zdarzenia wystarczy, że wybierzecie Państwo nasz numer telefonu, a następnie przedstawicie zaistniały problem naszemu pracownikowi. Następnie musicie poczekać jedynie na nasz szybki przyjazd. Po dotarciu na miejsce profesjonalna ekipa zajmie się Waszym pojazdem i dokona wszelkich niezbędnych prac naprawczych. Oczywiście jeżeli jest taka konieczność oferujemy także usługę lawetowania na terenie Bytomia i jego okolic. Jeśli jednak awaria jest niewielka sprawnie usuwamy ją na miejscu.

 

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY