LawetaBytom.pl

Laweta Bytom i Okolice 24h

Zmiana koła

ZADZWOŃ TERAZ
530 775 333

Zmiana koła

POMOC Drogowa W Bytomiu

Pęknięta opona, przebite koło czy wiele innych usterek – to wszystko sprawia, że dalsza jazda samochodem staje się po prostu niemożliwa. W takich sytuacjach oferujemy skorzystanie z naszej usługi jaką jest pomoc przy zmianie koła. Oczywiście nasza firma świadczy także usługi lawetą w Bytomiu i okolicy, dlatego w przypadku poważniejszej awarii możemy odstawić samochód w wybrane miejsce. Jednak bardzo często kończy się właśnie na szybkiej wymianie koła. Stąd też nasza usługa pozwala klientom oszczędzić pieniądze, czas, a także zyskać pełny komfort.

 

 

W przypadku pojawienia się kłopotu z kołem w samochodzie nie musicie Państwo szukać warsztatu mechanicznego, w którym konieczne jest pozostawienie auta na dłużej. Samo dotarcie do takiego miejsca uszkodzonym pojazdem jest niebezpieczne i praktycznie niemożliwe.

 

 

skontaktuj się »

Wymiana opony czy całego koła na nowe nie jest prostą sprawą, dlatego takich czynności nie warto wykonywać samodzielnie. O wiele korzystniej jest zlecić takie zadanie profesjonalistom. A właśnie tacy są nasi pracownicy. Nasza firma na co dzień wykonuje usługi lawetą w Bytomiu, ale nasza oferta jest znacznie szersza, gdyż ma na celu zaspokojenie wszystkich Państwa potrzeb. Stąd też oferujemy pomoc przy zmianie koła bez względu na miejsce zdarzenia. Możemy dojechać w każde wskazane przez Was miejsce w okolicy, a dodatkowo wykonywane przez nas prace przebiegają bardzo sprawnie.

 

 

Laweta 24h z Bytomia – co oferujemy?

 

 

Nasza firma zajmuje się lawetowaniem w Bytomiu, a także drobnymi naprawami czy zmianą kół. Uszkodzenie opony samochodowej uniemożliwia dalsze poruszanie się pojazdem co znacznie krzyżuje plan dnia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
8 + 5

auto pomoc 24/h Jak nawiązać współpracę z naszą firmą?

Taka sytuacja zdarza się zazwyczaj niespodziewanie, dlatego tak częstym widokiem są auta unieruchomione na środku drogi. Wybierając nasz numer telefonu możecie Państwo szybko zgłosić chęć uzyskania pomocy przy zmianie koła. Natychmiast wysyłamy na miejsce profesjonalistę, który potrafi poradzić sobie z takim zadaniem niezwykle szybko. Dzięki temu już po kilkunastu minutach możecie cieszyć się sprawnym samochodem.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY