LawetaBytom.pl

Laweta Bytom i Okolice 24h

Firma

ZADZWOŃ TERAZ
530 775 333

KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Profesjonalne usługi pomocy drogowej w Bytomiu

Doświadczona firma z Bytomia oferuje wysokiej jakości usługi lawetą na terenie miasta oraz jego okolic. Jako specjaliści w swoim fachu, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, możemy zaproponować Państwu szybkie i profesjonalne wykonanie usługi, bez względu na to, czy mają to być typowe usługi lawetą, czy może naprawa albo dowóz paliwa. Nasza oferta jest szeroka, ponieważ pracujemy już wiele lat i przez cały czas rozwijamy się, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi, możemy zaoferować Państwu kompleksowe usługi. Posiadamy dużą flotę pojazdów oraz zatrudniamy specjalistów, dla których praca to przede wszystkim pasja.

Oferta naszej firmy to:

  • transport pojazdów na terenie Polski i Europy
  • holowanie
  • drobne naprawy na drodze
  • awaryjne uruchamianie samochodów
  • zmiana koła
  • dowóz paliwa

skontaktuj się »

Pojazdy charakteryzują się różnymi gabarytami oraz możliwościami – posiadamy standardowe holowniki, jak również samochodowy wyposażone w narzędzia oraz specjalne oprzyrządowanie pozwalające na dokonanie niewielkich napraw na drodze i ponownie uruchomienie samochodu. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, dlatego jeśli potrzebujecie Państwo naszej pomocy, jesteśmy do dyspozycji.

 

 

Laweta 24h dla kierowców w Bytomiu i okolicach - kiedy możemy pomóc?

 

 

Dzięki dużej flocie pojazdów, jesteśmy w stanie pomóc każdemu, kto tej pomocy potrzebuje. Jeśli więc nie dopilnowaliście Państwo poziomu paliwa w baku, jeśli zdarzyła Wam się usterka, złapaliście gumę i niezbędna jest wymiana koła czy po prostu potrzebujecie usługi transportowej, spełnimy wszystkie potrzeby.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
5 + 2

Dlaczego warto  nam zaufać?

Decydując się na nasze usługi, możecie Państwo mieć pewność, że wszystko skończy się dobrze. Jesteśmy przygotowani na trudne warunki oraz trudne usterki. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a dodatkowo, wszystkie oferowane usługi są dostępne w naprawdę dobrej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą lub kontaktu.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY