LawetaBytom.pl

Laweta Bytom i Okolice 24h

FAQ

ZADZWOŃ TERAZ
530 775 333

nasza lista faq

lista najczęściej zadawanych pytań

Auto zepsuło mi się w środku nocy – czy mogę liczyć na Waszą pomoc?

Oczywiście, że tak. Jako firma z dużym doświadczeniem doskonale wiemy, że samochody potrafią ulegać pewnym awariom bez względu na porę dnia czy nocy. Stąd też jesteśmy otwarci na niesienie pomocy przez całą dobę, a nasz telefon czeka na Wasze zgłoszenia. Wykonujemy usługi lawetą o każdej godzinie, dlatego nawet w środku nocy jesteśmy gotowi do wyruszenia w drogę. W zależności od miejsca zdarzenia dojazd może zająć nam mniej lub więcej czasu.

Jakie formy płatności akceptujecie?

Wybierając naszą usługę lawety możecie Państwo zapłacić w wygodny dla siebie sposób. Oferujemy bowiem zarówno płatność gotówką jak i kartą, dlatego wybór pozostawiamy Wam. Doskonale wiemy, że nie każdy klient ma przy sobie określoną sumę pieniędzy, dlatego możliwość płatności kartą ma ułatwić dokonywanie wszelkich opłat. O tym, że chcecie zapłacić kartą powinniście poinformować jednego z naszych pracowników, w którym przeprowadzacie rozmowę i ustalacie wszelkie warunki współpracy.

Jakie informacje muszę przedstawić podczas zamawiania lawety?

Kontaktując się z naszą firmą w celu zamówienia lawety na miejsce zdarzenia należy przekazać jednemu z naszych pracowników informację na temat rodzaju pojazdu, uszkodzenia czy też zaistniałej sytuacji. Dodatkowo należy określić miejsce, do którego ma dojechać nasza laweta, a także miejsce, do którego powinniśmy odholować auto. Jeżeli klient uważa, że są jeszcze jakieś istotne aspekty powinien także przekazać je naszemu specjaliście podczas rozmowy.

Czy istnieje możliwość transportu lawetą samochodu sportowego z niskim zawieszeniem?

Tak, dzięki wysokiej jakości sprzętu jaki posiadamy w swojej firmie istnieje taka możliwość. Tak naprawdę możemy odholować lawetą w konkretne miejsce praktycznie każdy pojazd. Jedyne co jest wymagane to poinformowanie naszego pracownika o rodzaju samochodu i jego właściwościach na etapie zamawiania lawety. Pozwoli to nam dopasować odpowiedni sprzęt, a także wysłać na miejsce fachowców. Lawetowanie samochodów sportowych to dla nas żaden problem.

Gdzie odholujecie mój uszkodzony lub nienadający się do jazdy samochód?

Miejsce, w które odholujemy uszkodzony pojazd może być wskazane przez klienta. Oczywiście możemy także zaproponować holowanie samochodu to zakładu mechanicznego, w którym współpracuje nasza firma. Jeżeli jednak klient życzy sobie ostawienie auta do wybranego przez siebie zaprzyjaźnionego mechanika – tak właśnie zrobimy. Dodatkowo możemy odholować auto także pod dom czy każdy inny wskazany przez klienta adres. Każdorazowo ustalamy to indywidualnie z klientem.

Jaka jest cena wynajmu lawety?

Koszt wynajęcia lawety jest dość zróżnicowany i zależny od różnych czynników. Przede wszystkim duży wpływ na cenę ostateczną ma to w jakie miejsce musimy dojechać. W grę wchodzi odległość, od której wyliczana jest cena. Dodatkowo istotną kwestią jest liczba godzi pracy, które spędzą nasi pracownicy na wykonywaniu zadania. Cena ustalana jest przez nas zawsze w sposób indywidualny. Jednocześnie chcemy poinformować, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne i konkurencyjne.

Jak mogę zamówić najszybciej lawetę?

Zamówienie lawety jest bardzo proste, a polega przede wszystkim na skontaktowaniu się z naszą firmą. Istnieją dwa główne sposoby takiej komunikacji. Pierwszą z nich jest telefon, a drugą e-mail. Oba warianty są polecane jednak znacznie szybciej można nawiązać współpracę prowadząc rozmowę telefoniczną. Nasz pracownik przeprowadza dokładną analizę by móc zebrać wszystkie istotne informacje. Po ustaleniu wszelkich szczegółów pod wskazany adres wysyłamy lawetę.

Ile czasu trzeba czekać na przyjazd lawety?

Czas oczekiwania na przyjazd pod wskazany adres lawety jest zróżnicowany i zależny jest o wielu czynników. Przede wszystkim wpływ na długość czasu ma odległość miejsca zdarzenia, a także pora dnia. W godzinach szczytu dojazd może zająć nieco dłużej jednak zawsze staramy się dotrzeć do celu jak najszybciej. Na czas wpływa także dostępność lawety – gdy cały nasz sprzęt jest w terenie trzeba nieco dłużej poczekać jednak nie jest to zbyt długi okres oczekiwania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
10 + 5

masz jakieś sugestie do faq? napisz do nas

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY