LawetaBytom.pl

Laweta Bytom i Okolice 24h

blog

ZADZWOŃ TERAZ
530 775 333

Jak przetransportować nowe auto z zagranicy? Przydatne porady

Sprowadzanie samochodów z zagranicy to w ostatnich latach bardzo popularne zjawisko. Co raz więcej osób kupuje auta w krajach europejskich, a następnie sprowadza je do Polski. Robią tak zarówno firmy lub osoby prywatne handlujące samochodami jak też ludzie, którzy szukają auta na własny użytek. Kwestią, która najczęściej trapi kupców najbardziej jest przetransportowanie auta do kraju. Otóż najczęściej samochód nie może samodzielnie poruszać się po drodze, gdyż nie jest jeszcze dopuszczony do ruchu. Stąd też dużą popularnością cieszy się usługa transportu samochodów lawetą oferowana przez profesjonalistów.

 

Transport samochodu na lawecie

 

Doświadczona firma, która świadczy usługi lawetą w Bytomiu działa także na terenie całego kraju i Europy co oznacza, że z łatwością można zlecić fachowcom transport samochodu do Polski. Takie rozwiązanie jest korzystne pod wieloma względami, a przede wszystkim, dlatego że pozwala właścicielom nowego samochodu zapewnić sobie wysoki komfort i bezpieczeństwo dla samochodu. Otóż firma, która posiada profesjonalny sprzęt bezpiecznie transportuje auto z danego kraju europejskiego, a następnie dostarcza je pod wskazany przez klienta adres. Można dzięki temu oszczędzić sobie wiele stresu, a także niespodziewanych sytuacji.

czytaj więcej »

Awaryjne uruchamianie – samodzielnie czy z fachowcem?

Nierzadko właściciele samochodów uskarżają się na problemy dotyczące braku możliwości odpalenia pojazdu. Takie kłopoty pojawiają się dość często zimą, gdy niskie temperatury mogą prowadzić między innymi do rozładowania akumulatora. Samochody pozostawione na zimnie na całą noc lub wiele dni pewnego ranka mogą po prostu odmówić posłuszeństwa. Na tym etapie konieczne jest, więc wprowadzenie konkretnych działań, które mają na celu przywrócenie auta do dobrego stanu. Takie zadania można wykonać samodzielnie lub też z pomocą fachowca.

 

Samodzielne uruchamianie auta – czy to dobry pomysł?

 

Liczne próby samodzielnego uruchomienia auta, które nadal nie chce zapalić to znajomy wielu kierowcom temat. Takie sytuacje zdarzają się naprawdę często, gdyż właściciele aut są przekonani, że sami mogą poradzić sobie z problemem. W efekcie nierzadko dochodzi to poważniejszych uszkodzeń samochodu lub też straty dużej ilości czasu. Powodem braku zapłonu nie zawsze jest bowiem rozładowany akumulator. Przyczyn może być znacznie więcej zatem należy na ten temat posiadać odpowiednią wiedzę. Firma oferująca usługi lawetą w Bytomiu świadczy także pomoc w awaryjnym uruchamianiu pojazdów. W przeciwieństwie do wykonywania takiego zadania przez amatorów specjalista posiada dużą wiedzę, a także doświadczenie w tym zakresie.

czytaj więcej »

Auto zepsuło się na środku drogi – jakie są rozwiązania?

Nagłe awarie samochodów to niestety bardzo częsty problem, z którym borykać muszą się praktycznie wszyscy kierowcy. Zarówno samochody starsze jak i nowsze mogą ulegać uszkodzeniom z przyczyn technicznych czy też w wyniku wypadków drogowych. Najczęściej takie sytuacje są nie do przewidzenia, dlatego też zepsute na środku drogi auto nie dziwi chyba nikogo. Co można w takiej sytuacji zrobić by jak najszybciej usunąć skutki i przyczyny awarii? O tym poniżej.

 

Wezwanie specjalistycznej ekipy

 

W sytuacji, gdy auto odmawia posłuszeństwo na środku drogi kierowca nie ma tak naprawdę wyjścia – jedynym słusznym rozwiązaniem jest wezwanie na pomoc specjalistycznej i fachowej ekipy. Oczywiście można samodzielnie próbować naprawić samochód, ale najczęściej problemem nie do przeskoczenia jest brak odpowiedniego sprzętu czy też umiejętności. Dodatkowo naprawy wykonywane przez amatorów nie gwarantują, że samochód pojedzie bez problemu w dalszą trasę. Stąd też o wiele rozsądniej jest wezwać na miejsce specjalistów. Firmy takie jak ta oferująca lawetowanie w Bytomiu gwarantują, że auto zostanie naprawione na miejscu lub odholowane w wybrane przez klienta miejsce. Oznacza to, że powierzając taką sprawę w ręce profesjonalistów można zapewnić sobie komfort i bezpieczeństwo dla pojazdu, a także całego otoczenia.

czytaj więcej »

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
0 + 9

DOCIERAMY NA MIEJSCE BŁYSKAWICZNIE!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY