LawetaBytom.pl

Laweta Bytom i Okolice 24h

Holowanie samochodów

ZADZWOŃ TERAZ
530 775 333

Holowanie samochodów

POMOCY i holowanie samochodów w Bytomiu

Awarie samochodów zdarzają się bardzo często, dlatego też istotne jest istnienie sprawdzonych rozwiązań w tym zakresie. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi takie jak chociażby lawetowanie na terenie Bytomia oraz w jego okolicy. Celem naszej działalności jest niesienie pomocy wszystkim kierowcom i właścicielom pojazdów, którzy znaleźli się w patowej sytuacji. Stąd też jedną z oferowanych przez nas usług jest holowanie samochodów, które uległy uszkodzeniu w wyniku wypadku, a także niespodziewanej awarii. Tak naprawdę dla nas nie ma znaczenia, dlaczego auto nie działa poprawnie, gdyż naszym priorytetem jest po prostu zapewnienie bezpieczeństwa powierzonym nam do odholowania pojazdom.

 

  • Transportu pojazdów
  • Holowania pojazdów
  • Zmiany koła
  • Drobnych napraw na drodze
  • Dowozu paliwa
  • Awaryjnego uruchamiania samochodu

skontaktuj się »

Głównym obszarem działania naszej firmy jest miasto Bytom jednak na co dzień oferujemy swoją pomoc również w okolicznych miejscowościach. Oznacza to,że w chwili wypadku lub awarii samochodu możecie Państwo liczyć na naszą fachową pomoc bez względu na to czy znajdujecie się aktualnie na terenie Bytomia czy też jedynie w jego okolicy. Na miejsce awarii dojeżdżamy zawsze sprawnie i szybko, gdyż naszym celem jest zapewnienie komfortu właścicielowi pojazdu.

 

 

Laweta z Bytomia – gdzie holujemy samochody?

 

 

 Oferowana przez nas usługa lawetą w Bytomiu i całej okolicy jest skierowana do wszystkich Państwa, którzy znaleźli się w potrzebie bezpiecznego odholowania pojazdu. Uszkodzony pojazd możemy odstawić w wybrane przez Was miejsce lub też do współpracującego z naszą firmą zakładu mechanicznego.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
7 + 10

Holowanie uszkodzonych pojazdów Jak nawiązać pilny kontakt z naszą firmą?'

Nasza firma świadczy usługę lawetowania w Bytomiu, dlatego zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. W chwili wypadku, awarii pojazdu lub innych problemów dotyczących auta możecie Państwo szybko i wygodnie skontaktować się z nami wybierając nasz numer telefonu. Krótki wywiad przeprowadzony przez jednego z naszych wykwalifikowanych pracowników pozwala ustalić miejsce awarii, a także inne szczegóły. Po upływie kilkunastu minut jesteśmy zazwyczaj już na miejscu gotowi do bezpiecznego odholowania pojazdu.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY