LawetaBytom.pl

Laweta Bytom i Okolice 24h

Dlaczego my?

ZADZWOŃ TERAZ
530 775 333

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

FLOTA NOWOCZESNYCH POJAZDÓW

 

Jeśli chodzi o 24-godzinne usługi holowania i pomocy drogowej w Bytomiu – jesteśmy specjalistami! Nasza firma holownicza jest niezastąpiona, jeśli chodzi o:

 

  • awaryjne odblokowanie samochodów
  • dowóz paliwa
  • wymianę opon

Jednak usługi holowania i laweta Bytom to nasza absolutna specjalność! Dzięki flocie pojazdów, którą posiadamy oraz znajomości tego terenu oferujemy wyjątkowo szybkie czasy reakcji w całym Bytomiu i okolicach, aby konieczność skorzystania z holowania auta, była dla Państwa mimo wszystko jak najbardziej pozbawiona stresu i niedogodności.

 

 

skontaktuj się »

Nasza firma zapewnia usługi holowania w Bytomiu dla różnych pojazdów – od sedanów, ciężarówek, przez motocykle i samochody osobowe, aż do dużych pojazdów użytkowych, takich jak: samochody dostawcze. Nasi doświadczeni, przyjaźni i dobrze wyszkoleni technicy bezpiecznie odholują pojazd z e wskazanego miejsca do dowolnego punktu określonego przez Klienta, bądź na życzenie do jednego z naszych zaprzyjaźnionych warsztatów samochodowych.

 

 

 

Kompleksowe usługi holownicze w Bytomiu: polecamy się!

 

 

Dzięki naszym usługom holowania będą Państwo mogli przekonać się o najnowszej technologii w tej dziedzinie. Chcąc, by nasze usługi holowania lawetą Bytom były na najwyższym poziomie postaraliśmy się o wysoce wyspecjalizowaną flotę pojazdów, a dzięki naszym przyjaznym dla środowiska metod holowniczym nasze usługi nie szkodzą ziemi i przekonują nawet najbardziej pro ekologicznych kierowców.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
3 + 8

Dlaczego holowanie z nami to najlepsza opcja?

Nasze lawety są idealnie stworzone do powierzonego im zadania – utrzymują właściwe nachylenie wymagane do zaczepiania i ładowania różnych pojazdów, celem niedopuszczenia do jakichkolwiek uszkodzeń w czasie transportu!

Poza tym gwarantujemy: atrakcyjne stawki, indywidualne podejście do każdego klienta oraz szybki czas realizacji holowania. Jesteśmy też do Państwa dyspozycji, jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek dodatkowe pytania o nasze usługi lawetą w Bytomiu i okolicach. Warto zapisać sobie do nas numer już teraz!

 

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY